Fotograf Babywearingowy 2017

Najlepszy Fotograf Babywearingowy 2017 roku

Chustonoszenie to wyjątkowa forma bliskości zarówno dla rodzica, jak i dziecka. Ten etap rodzicielstwa mija czasem szybciej niżbyśmy sobie tego życzyli i pozostają nam tylko wspomnienia. Czyżby? Ależ nie! Oprócz wspomnień pozostają również zdjęcia. Fotografia Babywearingowa to stosunkowo nowy trend w polskiej fotografii rodzinnej, ale mamy na swoim podwórku kilku (a może kilkunastu?) zdolnych fotografów, którzy potrafią dla nas te chwile uwiecznić. Ku ich chwale zorganizowaliśmy konkurs na Najlepszego Fotografa Babywearingowego roku 2017. Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Jeśli jesteś fotografem (nie ma znaczenia czy masz swoja firmę czy działaś amatorsko) specjalizującym się w fotografii babywearingowej wyślij nam swoje zdjęcie profilowe wraz z opisem swojej działalności (3-4 zdania) oraz link do galerii swoich prac. Zachęcamy również wszystkich, którzy mieli taką sesję, to zachęcenia swoich fotografów, by wzięli udział w konkursie. Zwycięzcy konkursu zorganizujemy wystawę prac podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci, 23.09.2017 roku w Poznaniu. Laureat otrzyma również nagrodę, ale niech pozostanie ona niespodzianką 😉 Zatem fotografowie wyjdźcie z ukrycia i dajcie się poznać całemu światu!

Regulamin konkursu:
 1. Do konkursu może zgłosić się każda osoba zajmująca się profesjonalnie lub hobbystycznie fotografią babywearingową
 2. W celu zgłoszenia się do konkursu należy do dnia 31.07.2017 wysłać swoje zgłoszenie na mail konferencjanoszenia@gmail.com. Zgłoszenie powinno zawierać:
  • Zdjęcie fotografa
  • Opis działalności (3-4 zdania o sobie)
  • Zamieszczamy link do galerii swoich prac w klimacie Babywearingowym
 3. Zwycięzcę wybiorą ludzie w drodze głosowania. Głosowanie odbędzie się na fanpage III Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci za pomocą serduszek. Wszystkie kandydatury biorące udział w konkursie znajdą się w albumie o nazwie „Najlepszy Fotograf Babywearingowy 2017 roku”. Głosowanie potrwa do 20.08.2017 22:00. Serduszka pozostawione po tym czasie nie będą uwzględniane.
 4. Zwycięzca zostanie ogłoszony 21.08.2017 roku.
 5. Nagrodą dla zwycięzcy jest wystawa prac podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci, 23.09.2017 w Poznaniu oraz nagroda rzeczowa ufundowana przez sponsora.
 6. Zwycięzca konkursu jest zobowiązany dostarczyć organizatorowi 20 swoich prac, które zostaną wystawione. Koszty organizacji wernisażu pokrywa organizator. Pozwolenie na publikację wizerunku osób, które przedstawiają zdjęcia na wernisażu musi zdobyć fotograf i przedstawić je organizatorowi.

Sponsorem nagrody dla Fotografa jest: