Zamówienie na chustę

Zapraszamy Was do zamówienia chusty konferencyjnej. O swoim projekcie autorka napisała następująco: Chusta zostanie utkana przez firmę Lenny Lamb. W tym roku oficjalnym wzorem są neurony, które powstały dzięki inspiracji nadesłanej przez Agatę Solewicz, a oficjalna nazwa chusty to BRAINSTORM. O swoim projekcie autorka napisała następująco:

Myślałam co tu wymyślić i jak ta żarówka zawiesiła mi myśl że skoro to konferencja i o wiedzy będzie to połączenie neuronów mózgowych jako wzór na chuście będzie doskonałym rozwiązaniem. Kolory zarówno dla chłopca jak i dla dziewczynki. „

I to jest clue tego projektu. Takiej chusty na polskim rynku jeszcze nie było! Zapraszamy do zapisów! Preorder jest otwarty do dnia 31.08.2017r.

Brainstorm- 60% Bawełna, 40% len. Gramatura: 280g/m2.

Cennik:

Chusta tkana XS (3,6m) 470 zł
Chusta tkana S (4,2m) 529 zł
Chusta tkana M (4,6m) 574 zł
Chusta tkana L (5,2m) 630 zł
Chusta tkana XL (6m) 721 zł
Chusta kółkowa 342 zł
Nosidło ergonomiczne baby/toddler 760 zł
Nosidło Onbuhimo standard/ toddler 426 zł

Preorder chustowy przeznaczony jest dla uczestników IIIOKND. Chusty będą do odbioru podczas Konferencji w dniu 23.09.2017. Aby zamówić chustę należy wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej i opłacić zamówienie (numer konta do wpłaty zostanie podany w informacji zwrotnej). Na Wasze wpłaty czekamy 3 dni. Po opłaceniu zamówienia nie ma możliwości zwrotu wpłaty, ani zmiany rozmiaru chusty. Ewentualne reklamacje będą rozpatrywane przez firmę Lenny Lamb na normalnych zasadach. Preorder zostanie zamknięty w dniu 31 sierpnia 2017r. Nieopłacone zamówienia zostaną w tym dniu anulowane.

Formularz zapisów: goo.gl/dfoTRk