Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci

logo kolor

Laur Noszącego Anioła

Akcja Noszący Anioł to już tradycja Ogólnopolskiej Konferencji Noszenia Dzieci! Jest to wyróżnienie dla doradcy, który swoimi aktywnościami, pracą i wsparciem zasługuje na wyróżnienie. Do nagrody Noszącego Anioła może nominować każda osoba – zadanie jest proste, wystarczy wskazać odpowiedniego doradcę i uzasadnić, dlaczego to właśnie on powinien być Noszącym Aniołem 2024 roku.

Statuetka Noszącego Anioła to wyjątkowe wyróżnienie dla osoby, która swoją niestrudzoną pracą działa na rzecz krzewienia kultury chustonoszenia na świecie. 

Laur Noszącego Anioła jest przyznawany już od 2017 roku. W 2023 roku zostały przyznane AŻ trzy statuetki – tyle miałyśmy zgłoszeń, że musiałyśmy obdarować aż trzy osoby. W 2020 roku Konferencja nie mogła się odbyć dlatego w 2021 roku nominowane zostały dwie osoby.

Noszący Anioł 2023: Marta Alabrudzińska, Agnieszka Feliks-Długosz oraz Kasia Romańczyk

Noszący Anioł 2022: Bożena Warpas

Noszący Anioł 2021: Joanna Bogdan, Ada Stefańska

Noszący Anioł 2019: Maria Ryll

Noszący Anioł 2018: Majka Mazur

Noszący Anioł 2017: Agata Piasecka

Kto jest Twoim noszącym Aniołem? Może to osoba, która otworzyła przed tobą drzwi do świata chust? Może pomogła w jakiś wyjątkowy dla Ciebie sposób? Czy jest ktoś taki w chustoświecie, kto Twoim zdaniem zasługuje na wyjątkowe wyróżnienie? Zgłoś ją/jego do Plebiscytu Noszący Anioł! To bardzo wyjątkowa forma podziękowania od Ciebie.

[zagłosuj na swojego Noszącego Anioła]