Ogólnopolska Konferencja Noszenia Dzieci

logo kolor

Tematyka Konferencji 2024 RÓŻNORODNOŚĆ

Różnorodność w świecie przyrody pozwala na prawidłowe funkcjonowanie organizmów, stanowi cenny zasób i bogactwo. To zróżnicowanie życia na wszelkich poziomach jego organizacji.

Praca specjalisty okołoporodowego również charakteryzuje się dużą różnorodnością. Wspieranie rodzin i maluszków opiera się na zrozumieniu i wykorzystaniu różnorodnych podejść oraz schematów. Na tegorocznej konferencji skupimy się na pojęciu różnorodności – zarówno w biologii, jak i w rodzinie, podejściu do pacjenta oraz klienta. Będziemy rozmawiać o tym, jak wzbogacać swoje życie i czerpać z bogactwa różnorodności. Będziemy analizować, jak różnorodność może wzbogacić nasze życie osobiste i zawodowe oraz jak możemy czerpać z jej zasobów, aby lepiej wspierać rodziny w okresie okołoporodowym.

Konferencja jest skierowana do osób wspierających rodziny w okresie okołoporodowym. Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych zgłębianiem tematu różnorodności oraz jej wpływu na nasze życie i pracę. W programie konferencji znajdą się prelekcje, warsztaty i dyskusje panelowe prowadzone przez ekspertów okołoporodowych. Uczestnicy będą mieli okazję do wymiany doświadczeń oraz zdobycia nowej wiedzy.